Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Rodolfo Carlos Muñiz Urdampilleta

2015-09-02
Prezes Zarządu

Ur. w 1969 r.

Wykształcenie: Certyfikowany Księgowy, posiada dyplom Master in Business Management  oraz  Master of Business Administration

Doświadczenie zawodowe: Pracę zawodową rozpoczął w 2001 r. jako Kontroler Finansowy w ULMA C y E, S. Coop. W latach 2002 - 2006 zajmował stanowisko Dyrektora Finansowego w ULMA Argentyna. W roku 2006 oddelegowany do firmy ULMA Brasil, gdzie powierzono mu funkcję Dyrektora Finansowego, a następnie w 2007 roku - Dyrektora Generalnego tej firmy. W 2008 roku pan Rodolfo Muñiz został mianowany Dyrektorem Zarządzającym na obszarze Ameryki Łacińskiej, a w roku 2011 objął funkcję Dyrektora Zarządzającego krajów Mercosur.

Rodolfo Carlos Muñiz nie prowadzi żadnej działalności, która byłaby konkurencyjna w stosunku do działalności Spółki. Nie jest również wspólnikiem w konkurencyjnej spółce cywilnej, spółce osobowej, członkiem organu w innej konkurencyjnej spółki kapitałowej lub członkiem organu jakiejkolwiek innej konkurencyjnej osoby prawnej. Nie jest również wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonego na podstawie ustawy o KRS.