Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Dążymy do oferowania naszemu klientowi optymalnych i niezawodnych rozwiązań

... posiadanie wiarygodnego partnera. Nasze ponad 50 - letnie doświadczenie na świecie oraz 30 – letnie w Polsce pokazało nam, jak ważne jest zrozumienie realiów każdego rynku, z jego własnymi zasadami i praktykami.

Podstawą naszej działalności jest rozwój wydajnych i konkurencyjnych systemów deskowań i rusztowań, a co za tym idzie - oferowanie niezawodnych usług. Produkt ma znaczenie, ale tak naprawdę liczą się szukanie optymalnych rozwiązań, spełnianie wymagań klienta oraz terminowość.

Wszyscy w ULMA dążymy do realizacji tych zadań. Wierzymy, że doświadczenie, zaangażowanie i ciężka praca są podstawą budowania zaufania i trwałych relacji z naszymi klientami.

Nasze wartości

Najpierw ludzie

Sukces i powodzenie w biznesie zależą od ludzi. Ludzi, którzy poszukują osobistego i zawodowego rozwoju. Ludzi, którzy współpracują z klientem od samego początku. Nasz główny cel to budowanie zaangażowanego i oddanego zespołu.

Jasne zasady

Pracujemy w sposób przejrzysty i zaangażowany – zarówno wobec naszych klientów, jak i wobec siebie nawzajem, co zapewnia szybsze rozwiązywanie problemów, lepszą pracę zespołową, zdrowe relacje zawodowe, zaufanie, a w konsekwencji większą wydajność.

Relacje

Satysfakcja klientów jest naszym punktem odniesienia. Współpraca oparta na zaufaniu pozwala realizować zadania bez względu na pojawiające się problemy. Dobre, wzajemne relacje to jedyny sposób, aby iść razem naprzód.

 

Od złożoności do prostoty

Dla złożonych zadań mamy proste rozwiązania. Nasza otwartość pozwala nam dostosować się do potrzeb klienta. Współpracujemy z klientem przez cały etap budowlany – od pierwszego szkicu aż po zakończenie realizacji. Wspólnie poszukujemy optymalnych rozwiązań.

Innowacje i rozwój

Sięgając po najnowsze technologie, odpowiadamy na oczekiwania naszych klientów w zakresie bezpiecznych i wydajnych rozwiązań. Realizujemy stały program badań i rozwoju, który pozwala nam oferować produkty i usługi spełniające najwyższe standardy innowacyjności i niezawodności.