Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Bez obaw, wszystko jest w myULMA

Zarejestruj się w myULMA
Mam już konto
Zarejestruj się w myULMA

myULMA: dane budowy dostępne za jednym kliknięciem

Uzyskaj dostęp do wszystkich niezbędnych informacji o twojej budowie, w tym: dokumentacji technicznej, faktur, projektów czy wykazu wydzierżawionego materiału. Platforma myULMA dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, z dowolnego urządzenia, a ponadto jest niezwykle intuicyjna i prosta w obsłudze. To idealne narzędzie do nadzorowania postępu budowy.

Zawsze pod ręką

Zawsze pod ręką

24/7/365

Prosta obsługa

Prosta obsługa

przyjazna użytkownikowi i intuicyjna

Wydajna

Wydajna

mniej rutynowej pracy, więcej czasu

Przyjazna środowisku

Przyjazna środowisku

oszczędność papieru

Podgląd twojej budowy w czasie rzeczywistym

Sprawdź stan materiału na budowie, zarządzaj dokumentami, pobierz rysunki i projekty, uzyskaj dane kontaktowe oraz wymieniaj się plikami.

Podgląd twojej budowy w czasie rzeczywistym

Katalog elementów oraz dokumentacja techniczna

Cała dokumentacja techniczna oraz katalogi produktów ULMA w jednym miejscu.

Bądź w kontakcie ze swoim zespołem. Zarządzaj dostępami i rolami na stronie.

Decyduj kto ma jakie uprawnienia. Twórz, edytuj i usuwaj użytkowników z indywidualnymi uprawnieniami do projektów i obszarów.

Już jest. Dołącz do myULMA.

Tomasz Czepiel, Tavis

Bieżące monitorowanie stanów budów usprawnia zarządzanie towarem oraz pomaga w optymalizacji kosztów. W naszej opinii jest to najlepszy program tego typu na rynku.

Karolina Saletnik, Probudowa

Dzięki myULMA można mieć pełną kontrolę nad stanem szalunków na budowie. Ogromną zaletą jest również posiadanie wszystkich dokumentów (faktury, dokumenty wydania/zwrotu) w jednym miejscu.

Marta Pawlak - Kosno, Komplido

Bieżący podgląd elementów znajdujących się na placu budowy skraca ścieżkę przepływu dokumentów oraz informacji, co korzystnie wpływa na całość procesu budowlanego. Korzystanie z myULMA jest proste i wygodne.

Marek Łukawski, Budren

Wszystkie dokumenty są dostępne w jednym miejscu i od ręki, co jest bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu. Jest to po prostu oszczędność czasu, który można wykorzystać na pozostałe zadania w pracy.

Arkadiusz Rabiniak, Budren

Układ strony jest bardzo intuicyjny i znalezienie potrzebnych informacji jest proste i nie zajmuje dużo czasu.

Zarejestruj się w myULMA

Administratorami Pani/Pana danych osobowych są:
1. ULMA Construccion Polska S.A. z siedzibą w miejsc. Koszajec, adres: Koszajec 50, 05-840 Brwinów, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000055818, posiadająca nr NIP: 5270203299, REGON: 011201520, której kapitał zakładowy w całości wpłacony wynosi: 10 511 264,00 PLN.
2. ULMA CyE, S. Coop. z siedzibą w Oñati (Guipúzcoa) (Hiszpania), Paseo de Otadui 3, Apdo. 13E , 20560, NIP: F20023065, będą spółką dominującą w stosunku do ULMA Construccion Polska S.A.
Podanie danych stanowi zgodę na ich przetwarzanie w ww. celu. Zgodę można wycofać w każdym czasie, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce Prywatności.

Zapoznałem/am się z polityką prywatności i akceptuję jej treść*.
Zapoznałem/am się z regulaminem aplikacji myULMA i akceptuję jego treść*.
Chcę otrzymywać informacje związane z myULMA oraz produktami firmy ULMA.