Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Uniwersalne rusztowania

Rusztowania ramowe oraz modułowe znajdują zastosowanie na budowach inżynieryjnych, przemysłowych oraz kubaturowych.
Systemy ULMA spełniają wszelkie wymagania stawiane rusztowaniom na budowach, oferowanych na sprzedaż i dzierżawę, co pozwala nam oferować kompletne rozwiązania dla każdego rodzaju projektu. 

Podesty robocze

System rusztowaniowych podestów roboczych umożliwiających konstruowanie bezpiecznych i wygodnych miejsc do wykonywania prac na wysokości. Rozwiązanie wykorzystywane jest przy renowacjach, w sektorze przemysłowym i na budowach nowych obiektów. System może być wznoszony jako pojedyncze wieże, konstrukcje przejezdne, konstrukcja wspornikowa, czy rusztowania radialne.   

Tymczasowe ciągi komunikacyjne BRIO

Tymczasowe schodnie BRIO to konstrukcje umożliwiające dostęp do stref roboczych na budowie, pozwalające na ruch pieszych w przestrzeni publicznej oraz na ewakuację w razie zagrożenia.

Rusztowania ochronne BRIO

System rusztowania do zabezpieczania pracowników wykonujących prace na dachach. Rozwiązanie proste w montażu oraz dostępne w różnych konfiguracjach.

Wieża podporowa BRIO

Uniwersalny system podporowy z możliwością prostego i szybkiego budowania złożonych konfiguracji. Wieża zaprojektowana do podpierania deskowań poziomych wykorzystywanych przede wszystkim w budownictwie kubaturowym. Lekki system do szybkiego i prostego montażu.