Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Deskowania i rusztowania dla wszystkich sektorów budownictwa

Rusztowania

Stalowe rusztowania modułowe ULMA są certyfikowane według europejskich norm EN 12810-1/2 i 12811-1/2/3. Ich wytrzymałość i uniwersalność umożliwia tworzenie złożonych, statecznych i bezpiecznych konstrukcji o zróżnicowanej wysokości, m.in. podestów roboczych, wież podporowych, tymczasowych ciągów komunikacyjnych czy konstrukcji bhp.

Dla pracowników oznaczają one łatwy dostęp do miejsca pracy oraz komfortową i bezpieczną realizację zadań w dowolnym miejscu na placu budowy. Montowane w przestrzeni publicznej stanowią bezpieczne ciągi komunikacyjne dla ruchu pieszego.

 

Rusztowania przeznaczone są dla inwestycji nowych oraz do remontów i konserwacji obiektów istniejących. Projektowane w pracowniach ULMA zastosowania tworzy się zawsze z myślą o bezpieczeństwie, charakterze i potrzebach przedsięwzięcia. Oferta obejmuje m.in. rusztowania elewacyjne, wieże rusztowaniowe ruchome i nieruchome, wózki, rusztowania podwieszane i wspornikowe, kładki, pochylnie, zadaszenia ochronne, wieże podporowe itp.