Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Kompleksowe Rozwiązania Wznoszące – linia produktów ULMA gwarantujących wydajność i bezpieczeństwo na budowie

2020-09-03
Kompleksowe Rozwiązania Wznoszące ULMA to linia produktów do konstrukcji wysokich elementów żelbetowych przy zachowaniu wszelkich standardów bezpieczeństwa. Zapewniamy zintegrowane rozwiązania, które sprawdzą się przy każdej wysokości i geometrii obiektu, a przy tym są opłacalne i wydajne.

W skład Kompleksowych Rozwiązań Wznoszących wchodzą:

  • Osłony Przeciwwiatrowe HWSzapewniają ochronę przed trudnymi warunkami pogodowymi, jak również przed upadkami osób i przedmiotów z wysokości. Z łatwością dopasowują się do geometrii budynku, a ich przestawianie nie wymaga użycia żurawia.
  • Ciężkie Deskowanie Samowznoszące – ATR-SC – zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół system do realizacji dużych trzonów w budynkach wysokich. Obsługiwany jest za pomocą siłowników o nośności 400 kN i może być podnoszony podczas jednego skoku siłownika bez konieczności stosowania dodatkowych masztów prowadzących. Charakteryzuje się dużą nośnością, szybkim montażem, jak również dużą powierzchnią roboczą.
  • System samowznoszący z prowadnicami RKS – niezwykle wydajne rozwiązanie, które dzięki prowadnicy szynowej może być przestawiane bez zdejmowania ze ściany. Zapewnia bezpieczne wznoszenie, niezależnie od warunków pogodowych. System RKS może być podnoszony zarówno za pomocą siłowników hydraulicznych, jak i żurawia. Doskonale sprawdza się podczas konstrukcji trzonów budynków wysokich, czy ścian obwodowych, a dzięki uniwersalnej konstrukcji może być wykorzystywany w wielu konfiguracjach.
  • System samowznoszący ATRSystem deskowań wykorzystywany zarówno w budownictwie kubaturowym, jak i inżynieryjnym, gwarantujący dużą wydajność na budowie. Wyposażony w układ hydrauliczny, umożliwia jednoczesne podnoszenie deskowania, podestów roboczych i pompy do betonu bez użycia dźwigu.

Kompleksowe Rozwiązania Wznoszące ULMA to systemy dopasowujące się do praktycznie każdej geometrii czy wysokości. Zapewniamy szyte na miarę rozwiązania oraz bogate doświadczenie zdobyte podczas realizacji projektów na całym świecie.  

Mierz wysoko z ULMA.

Zobacz film prezentujący Kompleksowe Rozwiązania Wznoszące.