Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Siedziby ULMA w Polsce

Kompleksowe i wydajne rozwiązania z zakresu deskowań i rusztowań.

Jeśli planujesz nowy projekt na terenie Polski, skontaktuj się z naszym przedstawicielem w Twoim regionie.
ULMA Construccion Polska S.A.
20-327 LUBLIN, Polska
ul. Wrońska 2

Telefon+48 81 749 72 90
wwwwww.ulmaconstruction.pl
Skontaktuj się z nami

Oddział Centrum

Biuro Warszawa

ULMA Construccion Polska S.A.
05-840 BRWINÓW, Polska
Koszajec 50

Telefon+48 22 506 72 50
wwwwww.ulmaconstruction.pl

Dane kontaktowe

Grzegorz Kowalski
Dyrektor Oddziału Centrum
grzegorz.kowalski@ulmaconstruction.pl
Piotr Niedziński
Starszy Kierownik Kontraktów
piotr.niedzinski@ulmaconstruction.pl
Michał Pawłowski
Kierownik Kontraktów
michal.pawlowski@ulmaconstruction.pl
Hubert Mastalerczuk
Kierownik Kontraktów
hubert.mastalerczuk@ulmaconstruction.pl
Piotr Wszoła
Kierownik Kontraktów
piotr.wszola@ulmaconstruction.pl
Łukasz Zaniewicz
Główny Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
lukasz.zaniewicz@ulmaconstruction.pl
Krzysztof Stachurski
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
krzysztof.stachurski@ulmaconstruction.pl
Adam Sztabkowski
Młodszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
adam.sztabkowski@ulmaconstruction.pl
Konrad Mateńka
Młodszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
konrad.matenka@ulmaconstruction.pl
Dane kontaktowe

Biuro Łódź

ULMA Construccion Polska S.A.
94-251 ŁÓDŹ, Polska
ul. Omłotowa 12/14

Telefon+48 42 666 73 20
wwwwww.ulmaconstruction.pl

Dane kontaktowe

Łukasz Ptasznik
Starszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
lukasz.ptasznik@ulmaconstruction.pl
Dane kontaktowe

Biuro Lublin

ULMA Construccion Polska S.A.
20-327 LUBLIN, Polska
ul. Wrońska 2

Telefon+48 81 749 72 90
wwwwww.ulmaconstruction.pl

Dane kontaktowe

Przemysław Sawicki
Starszy Kierownik Kontraktów
przemyslaw.sawicki@ulmaconstruction.pl
Dane kontaktowe

Oddział Północ

Biuro Gdańsk

ULMA Construccion Polska S.A.
80-298 GDAŃSK, Polska
ul. Budowlanych 25

Telefon+48 58 522 78 00
wwwwww.ulmaconstruction.pl

Dane kontaktowe

Mateusz Lis
Kierownik Kontraktów
mateusz.lis@ulmaconstruction.pl
Grzegorz Kleina
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
grzegorz.kleina@ulmaconstruction.pl
Dane kontaktowe

Biuro Bydgoszcz

ULMA Construccion Polska S.A.
85-065 BYDGOSZCZ, Polska
ul. Chodkiewicza 19

Telefon+48 52 323 76 86
wwwwww.ulmaconstruction.pl

Dane kontaktowe

Marcin Biruta
Kierownik Kontraktów
marcin.biruta@ulmaconstruction.pl
Lucyna Wiśniewska
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
lucyna.wisniewska@ulmaconstruction.pl
Dane kontaktowe

Oddział Zachód

Biuro Poznań

ULMA Construccion Polska S.A.
61-317 POZNAŃ, Polska
ul. Ostrowska 484

Telefon+48 61 838 75 30
wwwwww.ulmaconstruction.pl

Dane kontaktowe

Aleksandra Fitzner-Karpiuk
Dyrektor Oddziału Zachód
aleksandra.fitzner@ulmaconstruction.pl
Paweł Suwiczak
Starszy Kierownik Kontraktów
pawel.suwiczak@ulmaconstruction.pl
Monika Generowicz
Główny Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
monika.generowicz@ulmaconstruction.pl
Magdalena Czerwińska - Geselle
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
magdalena.czerwinska@ulmaconstruction.pl
Dane kontaktowe

Biuro Szczecin

ULMA Construccion Polska S.A.
70-676 SZCZECIN, Polska
ul. Gerarda Merkatora 7

Telefon+48 91 485 77 30
wwwwww.ulmaconstruction.pl

Dane kontaktowe

Tomasz Cibor
Starszy Kierownik Kontraktów
tomasz.cibor@ulmaconstruction.pl
Jakub Magdziński
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
jakub.magdzinski@ulmaconstruction.pl
Dane kontaktowe

Biuro Nowa Sól

ULMA Construccion Polska S.A.
67-100 NOWA SÓL, Polska
ul. Inżynierska 8

Telefon+48 68 376 77 60
wwwwww.ulmaconstruction.pl

Dane kontaktowe

Adam Czajkowski
Starszy Kierownik Kontraktów
adam.czajkowski@ulmaconstruction.pl
Tomasz Czajkowski
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
tomasz.czajkowski@ulmaconstruction.pl
Dane kontaktowe

Oddział Południe

Biuro Jaworzno

ULMA Construccion Polska S.A.
43-603 JAWORZNO, Polska
ul. Wysoki Brzeg 25

Telefon+48 32 615 73 70
wwwwww.ulmaconstruction.pl

Dane kontaktowe

Wojciech Szczypka
Dyrektor Oddziału Południe
wojciech.szczypka@ulmaconstruction.pl
Bartosz Adamczyk
Starszy Kierownik Kontraktów
bartosz.adamczyk@ulmaconstruction.pl
Łukasz Nec
Główny Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
lukasz.nec@ulmaconstruction.pl
Agnieszka Rzepka
Młodszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
agnieszka.rzepka@ulmaconstruction.pl
Przemysław Pastwa
Młodszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
przemyslaw.pastwa@ulmaconstruction.pl
Dane kontaktowe

Biuro Kraków

ULMA Construccion Polska S.A.
30-709 KRAKÓW, Polska
ul. Stoczniowców 3

Telefon+48 32 615 73 70
wwwwww.ulmaconstruction.pl

Dane kontaktowe

Grzegorz Leja
Starszy Kierownik Kontraktów
grzegorz.leja@ulmaconstruction.pl
Oskar Majoch
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
oskar.majoch@ulmaconstruction.pl
Piotr Dzióbek
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
piotr.dziobek@ulmaconstruction.pl
Karyna Reck
Młodszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
karyna.reck@ulmaconstruction.pl
Dane kontaktowe

Biuro Wrocław

ULMA Construccion Polska S.A.
54-204 WROCŁAW, Polska
ul. Legnicka 50

Telefon+48 71 391 76 30
wwwwww.ulmaconstruction.pl

Dane kontaktowe

Jarosław Waszkowiak
Starszy Kierownik Kontraktów
jaroslaw.waszkowiak@ulmaconstruction.pl
Martin Szczeklik
Młodszy Kierownik Kontraktów
martin.szczeklik@ulmaconstruction.pl
Marek Wojniak
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
marek.wojniak@ulmaconstruction.pl
Adam Gawlik
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
adam.gawlik@ulmaconstruction.pl
Dane kontaktowe

Oddział Rusztowań

Biuro Koszajec

ULMA Construccion Polska S.A.
05-840 BRWINÓW, Polska
Koszajec 50

Telefon+48 22 506 72 76
wwwwww.ulmaconstruction.pl
Aby zobaczyć wszystkie nasze siedziby, odwiedź stronę międzynarodową.