Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Polska

Polska
Siedziba w Polsce
ULMA Construccion Polska S.A.
05-840 BRWINÓW, Polska
Koszajec 50

Telefon+48 22 506 70 00
faks+48 22 814 31 31
wwwwww.ulmaconstruction.pl
Skontaktuj się z nami

Oddział Centrum

Biuro Warszawa

ULMA Construccion Polska S.A.
05-840 BRWINÓW, Polska
Koszajec 50

Telefon+48 22 506 72 50 faks+48 22 814 31 31
wwwwww.ulmaconstruction.pl

Dane kontaktowe

Grzegorz Kowalski
Dyrektor Oddziału Centrum
grzegorz.kowalski@ulmaconstruction.pl
Krzysztof Mateńczuk
Kierownik Kontraktów Kluczowych
krzysztof.matenczuk@ulmaconstruction.pl
Patrycjusz Borek
Kierownik Kontraktów
patrycjusz.borek@ulmaconstruction.pl
Sławomir Wideł
Kierownik Kontraktów
slawomir.widel@ulmaconstruction.pl
Michał Pawłowski
Kierownik Kontraktów
michal.pawlowski@ulmaconstruction.pl
Hubert Mastalerczuk
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
hubert.mastalerczuk@ulmaconstruction.pl
Piotr Wszoła
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
piotr.wszola@ulmaconstruction.pl
Łukasz Rogowski
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
lukasz.rogowski@ulmaconstruction.pl
Dane kontaktowe

Biuro Łódź

ULMA Construccion Polska S.A.
94-251 ŁÓDŹ, Polska
ul. Omłotowa 12/14

Telefon+48 42 666 73 20 faks+48 42 650 03 25
wwwwww.ulmaconstruction.pl

Dane kontaktowe

Łukasz Ptasznik
Starszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
lukasz.ptasznik@ulmaconstruction.pl
Dane kontaktowe

Biuro Lublin

ULMA Construccion Polska S.A.
20-327 LUBLIN, Polska
ul. Wrońska 2

Telefon+48 81 749 72 90 faks+48 81 744 04 90
wwwwww.ulmaconstruction.pl

Dane kontaktowe

Przemysław Sawicki
Kierownik Kontraktów Kluczowych
przemyslaw.sawicki@ulmaconstruction.pl
Dane kontaktowe

Oddział Północ

Biuro Gdańsk

ULMA Construccion Polska S.A.
80-298 GDAŃSK, Polska
ul. Budowlanych 25

Telefon+48 58 522 78 00 faks+48 58 667 02 04
wwwwww.ulmaconstruction.pl

Dane kontaktowe

Grzegorz Wojtkowski
Dyrektor Oddziału Północ
grzegorz.wojtkowski@ulmaconstruction.pl
Wiktor Jórzak
Kierownik Kontraktów Kluczowych/ Kierownik Biura
wiktor.jorzak@ulmaconstruction.pl
Dominika Siatkowska
Kierownik Kontraktów
dominika.siatkowska@ulmaconstruction.pl
Marek Łukawski
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
marek.lukawski@ulmaconstruction.pl
Dane kontaktowe

Biuro Bydgoszcz

ULMA Construccion Polska S.A.
85-065 BYDGOSZCZ, Polska
ul. Chodkiewicza 19

Telefon+48 52 323 76 80 faks+48 52 345 25 65
wwwwww.ulmaconstruction.pl

Dane kontaktowe

Lucyna Wiśniewska
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
lucyna.wisniewska@ulmaconstruction.pl
Dane kontaktowe

Oddział Zachód

Biuro Poznań

ULMA Construccion Polska S.A.
61-317 POZNAŃ, Polska
ul. Ostrowska 484

Telefon+48 61 838 75 30 faks+48 61 863 01 60
wwwwww.ulmaconstruction.pl

Dane kontaktowe

Aleksandra Fitzner-Karpiuk
Dyrektor Oddziału Zachód
aleksandra.fitzner@ulmaconstruction.pl
Paweł Suwiczak
Kierownik Kontraktów Kluczowych
pawel.suwiczak@ulmaconstruction.pl
Monika Generowicz
Kierownik Kontraktów Kluczowych
monika.generowicz@ulmaconstruction.pl
Tomasz Cibor
Starszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
tomasz.cibor@ulmaconstruction.pl
Dane kontaktowe

Biuro Szczecin

ULMA Construccion Polska S.A.
70-676 SZCZECIN, Polska
ul. Gerarda Merkatora 7

Telefon+48 91 485 77 30 faks+48 91 462 53 11
wwwwww.ulmaconstruction.pl

Dane kontaktowe

Stanisław Szymański
Kierownik Kontraktów Kluczowych
stanislaw.szymanski@ulmaconstruction.pl
Jakub Magdziński
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
jakub.magdzinski@ulmaconstruction.pl
Tomasz Cibor
Starszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
tomasz.cibor@ulmaconstruction.pl
Dane kontaktowe

Biuro Nowa Sól

ULMA Construccion Polska S.A.
67-100 NOWA SÓL, Polska
ul. Inżynierska 8

Telefon+48 68 376 77 60 faks+48 68 387 02 21
wwwwww.ulmaconstruction.pl

Dane kontaktowe

Adam Czajkowski
Kierownik Kontraktów Kluczowych
adam.czajkowski@ulmaconstruction.pl
Tomasz Czajkowski
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
tomasz.czajkowski@ulmaconstruction.pl
Dane kontaktowe

Oddział Południe

Biuro Jaworzno

ULMA Construccion Polska S.A.
43-603 JAWORZNO, Polska
ul. Wysoki Brzeg 25

Telefon+48 32 615 73 70 faks+48 32 353 33 91
wwwwww.ulmaconstruction.pl

Dane kontaktowe

Bartłomiej Rakowski
Dyrektor Oddziału Południe
bartlomiej.rakowski@ulmaconstruction.pl
Bartosz Adamczyk
Kierownik Kontraktów Kluczowych
bartosz.adamczyk@ulmaconstruction.pl
Agnieszka Rzepka
Młodszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
agnieszka.rzepka@ulmaconstruction.pl
Przemysław Pastwa
Młodszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
przemyslaw.pastwa@ulmaconstruction.pl
Dane kontaktowe

Biuro Kraków

ULMA Construccion Polska S.A.
30-709 KRAKÓW, Polska
ul. Stoczniowców 3

Telefon+48 32 615 73 70 faks+48 12 262 05 65
wwwwww.ulmaconstruction.pl

Dane kontaktowe

Wojciech Szczypka
Kierownik Kontraktów Kluczowych/ Kierownik Biura Kraków
wojciech.szczypka@ulmaconstruction.pl
Grzegorz Leja
Kierownik Kontraktów Kluczowych
grzegorz.leja@ulmaconstruction.pl
Oskar Majoch
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
oskar.majoch@ulmaconstruction.pl
Piotr Dzióbek
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
piotr.dziobek@ulmaconstruction.pl
Karyna Reck
Młodszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
karyna.reck@ulmaconstruction.pl
Dane kontaktowe

Biuro Wrocław

ULMA Construccion Polska S.A.
54-204 WROCŁAW, Polska
ul. Legnicka 50

Telefon+48 71 391 76 30 faks+48 71 367 30 90
wwwwww.ulmaconstruction.pl

Dane kontaktowe

Wojciech Chruścicki
Kierownik Kontraktów Kluczowych
wojciech.chruscicki@ulmaconstruction.pl
Jarosław Waszkowiak
Kierownik Kontraktów Kluczowych
jaroslaw.waszkowiak@ulmaconstruction.pl
Marek Wojniak
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
marek.wojniak@ulmaconstruction.pl
Dane kontaktowe

Oddział Rusztowań

Biuro Koszajec

ULMA Construccion Polska S.A.
05-840 BRWINÓW, Polska
Koszajec 50

Telefon+48 22 506 72 76 faks+48 22 814 31 31
wwwwww.ulmaconstruction.pl

Dane kontaktowe

Andrzej Sobieraj
Dyrektor Oddziału Rusztowań
andrzej.sobieraj@ulmaconstruction.pl
Dane kontaktowe