Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

ULMA wprowadza nowe cyfrowe rozwiązanie dla rusztowań

2020-09-17
Konfigurator rusztowań Scaffmax® wraz z ULMA Studio stanowią część cyfrowego pakietu narzędzi ULMA dostępnego dla użytkownika już za jednym kliknięciem.

 

Narzędzia te mają na celu ułatwienie naszym Klientom ich codziennej pracy oraz zwiększenie produktywności poprzez usprawnienie procesu zarządzania projektem od samego początku aż do końca. Dzielimy się naszymi zasobami i udostępniamy nasz wszechświat BIM, by nadać kształt Twoim pomysłom. 

Systemy rusztowań w Revit® i lekkie deskowanie ścienne COMAIN dołączają do istniejących już systemów deskowań w ULMA Studio: deskowania ramowego ORMA, deskowania ramowego LGW, deskowania słupowego LGR, a także systemów MEGALITE i MEGAFORM oraz naszych deskowań stropowych CC-4 i ENKOFLEX

Oferujemy kompleksową usługę, która umożliwia bezpłatne pobranie dodatku ULMA Studio do programu Revit® i realizację projektu z wykorzystaniem systemów ULMA. Korzystając z BIM od samego początku projektu, wszyscy uczestnicy procesu mogą wspólnie pracować nad jednym plikiem, który jest stale aktualizowany. Fakt ten wpływa znacząco na produktywność, zwiększoną dzięki oszczędności czasu, dostępności kompleksowych i szczegółowych informacji oraz ulepszonemu systemowi planowania, niezależnie od lokalizacji uczestników i fazy projektu.

Scaffmax®, dodatek do SketchUp®, to kolejne narzędzie, które udostępniamy jako uzupełnienie naszego cyfrowego pakietu rozwiązań w zakresie rusztowań. Scaffmax® umożliwia dobranie kryteriów, które najbardziej odpowiadają klientowi, a następnie zmontowanie rusztowania BRIO i DORPA w ciągu kilku sekund dla konstrukcji 3D, wygenerowanej wcześniej w SketchUp® Pro. Oprogramowanie oprócz możliwości generowania list materiałów i planów za pomocą jednego kliknięcia, pozwala także na dokonywanie ręcznych korekt. 

Posiadając tylko podstawową wiedzę techniczną, można szybko znaleźć najlepsze i najbardziej opłacalne rozwiązanie dla swojego projektu, ze szczegółową wizualizacją rusztowań BRIO i DORPA w realistycznym modelu 3D.