Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

ULMA świętuje 30-lecie działalności w Polsce

2019-02-14
ULMA Construccion Polska S.A. jest producentem oraz dystrybutorem deskowań i rusztowań należącym do międzynarodowej grupy ULMA, która działa na ponad 50 rynkach. ULMA posiada przeszło 50-letnie doświadczenie w branży na świecie, a w bieżącym roku kalendarzowym obchodzi 30-lecie swojej działalności w Polsce.

Pomimo upływu lat i obecnej skali działalności, misja firmy wciąż pozostaje niezmienna - bliska współpraca z klientem na każdym etapie projektu, by zagwarantować bezpieczny, efektywny i rentowny rozwój każdej inwestycji.

Firma rozpoczęła działalność w Polsce w 1989 roku, kiedy to zawiązana została spółka BAUMA. W 2004 roku 97% jej akcji zakupiła hiszpańska firma ULMA Construction. W ciągu 30 lat, dzięki dynamicznemu rozwojowi, z niewielkiej firmy powstała spółka będąca aktualnie jedną z większych w branży. ULMA Construccion Polska S.A. obsługuje najbardziej prestiżowe inwestycje zarówno w budownictwie kubaturowym, inżynieryjnym, jak i przemysłowym, a w gronie jej kluczowych klientów można wymienić największe firmy budowlane w kraju. Obecnie polski oddział firmy posiada 11 biur w całym kraju oraz 4 centra logistyczne: w Koszajcu k. Warszawy (gdzie znajduje się także Centrala firmy), Gdańsku, Poznaniu oraz Jaworznie.

Podstawą naszej działalności jest rozwój wydajnych i konkurencyjnych systemów deskowań i rusztowań oraz proponowanie niezawodnych usług w tym zakresie. Nasze duże doświadczenie sprawia, że wiemy jak ważny jest nie tylko oferowany produkt, ale również optymalne rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymagań i potrzeb klienta. W tym celu korzystamy z najnowszych technologii oraz realizujemy stały program badań i rozwoju, dzięki czemu oferujemy sprzęt i usługi spełniające standardy innowacyjności, niezawodności i bezpieczeństwa.

Rozwój firmy nie byłby możliwy bez zaangażowania jej pracowników. Budujemy kompetentny i oddany zespół, stawiając na ludzi ambitnych i utalentowanych, którzy poszukują rozwoju osobistego i zawodowego. Zespół, który będzie pracował na wspólny sukces firmy i jej klientów. Sposób pracy i funkcjonowania firmy jest przejrzysty i oparty na jasnych zasadach – zarówno wobec swoich klientów, jak i siebie nawzajem, co pozwala na szybsze rozwiązywanie problemów, kształtowanie wzajemnego zaufania, efektywniejszą pracę zespołową, a w konsekwencji większą wydajność.

Na przestrzeni trzech dekad ULMA nawiązała współpracę z wieloma klientami, uczestnicząc w projektach z różnych sektorów budownictwa. Doświadczenie, zaangażowanie i ciężka praca stanowią podstawę do budowania trwałych relacji z kontrahentami oraz kreowania wizerunku firmy ULMA jako wiarygodnego i zaufanego partnera – szczególnie istotnego w branży budowlanej. To właśnie dzięki swoim klientom firma ma szansę rozwijać się i stawać przed coraz większymi wyzwaniami.

Sukces firmy ULMA to przede wszystkim zasługa ludzi, dlatego też 30-lecie działalności w Polsce to z jednej strony powód do dumy, ale również idealna okazja, aby złożyć podziękowania wszystkim osobom, które na niego pracują. Chcielibyśmy podziękować swoim pracownikom, klientom i kontrahentom za okazane zaufanie, zaangażowanie i wiele lat dotychczasowej, efektywnej współpracy oraz zaprosić do jej kontynuacji w zakresie kolejnych projektów – pracy na wspólny sukces jako jeden zespół.

Obejrzyj film jubileuszowy prezentujący nasze największe projekty