Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Świętujemy 35-lecie działalności w Polsce!

2024-02-14
ULMA Construction to jeden z wiodących producentów systemów deskowań i rusztowań na świecie, prowadzący działalność w ponad 50 krajach, na wszystkich kontynentach. Stoi za nami przeszło 60 lat doświadczenia, a w tym roku obchodzimy 35-lecie swojej działalności w Polsce.

Dokładnie 14 lutego 1989 roku została zarejestrowana firma, która dzięki dynamicznemu rozwojowi, zaufaniu naszych klientów i zaangażowanemu zespołowi, w ciągu 35 lat z małego przedsiębiorstwa wytwarzającego kostkę brukową stała się częścią międzynarodowej organizacji oraz jedną z największych spółek w branży deskowań i rusztowań. Obecnie posiadamy 4 centra logistyczne i 10 biur na terenie całego kraju, działamy w każdym segmencie budownictwa oferując zaawansowane technologicznie rozwiązania. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie inwestycje potrzebują doświadczenia, rzetelności i wysokiej jakości. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej historii zachęcamy do lektury naszej gazetki UNews.

Jako producent szalunków i rusztowań możemy zaoferować naszym klientom innowacyjne rozwiązania wytwarzane w Europie i certyfikowane przez najbardziej prestiżowe instytuty, gwarantujące wysoką wydajność i bezpieczeństwo prowadzonych prac. Wiemy jak ważny jest nie tylko oferowany produkt, ale także optymalne rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymagań i potrzeb klienta.

Dzięki kompleksowym rozwiązaniom dla wszystkich sektorów budownictwa oraz naszemu zaangażowanemu i doświadczonemu zespołowi jesteśmy w stanie zrealizować każdy, nawet najbardziej skomplikowany projekt. Na przestrzeni 35 lat byliśmy częścią najbardziej prestiżowych inwestycji powstających zarówno w Polsce, jak i za granicą, a wśród naszych klientów znajdują się największe firmy budowlane w kraju. Dostarczyliśmy nasze rozwiązania do realizacji wielu obiektów inżynieryjnych w ciągu dróg S7, S8, S3, S19 czy S6, a także: mostów Południowego i Marii Skłodowskiej - Curie w Warszawie, mostów kolejowych M1 i M3 w Krakowie czy tunelu na Zakopiance. Jesteśmy specjalistami w realizacji obiektów inżynieryjnych metodą nawisową  oraz w technologii nasuwania podłużnego. Obsługiwaliśmy również takie projekty jak: Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, elektrownie Jaworzno i Turów, wieżowce Skyliner i Q22 w Warszawie, Andersia Silver w Poznaniu, Global Office Parki i Atal Olimpijska w Katowicach, zbiornik przeciwpowodziowy w Raciborzu Dolnym, halę widowiskowo-sportową Tauron Arena w Krakowie, warszawską Galerię Młociny, wieżę kontroli lotów w Pyrzowicach, Stadion Legii Warszawa i wiele, wiele innych. Tutaj znajdziesz nasze największe realizacje.

 Przez te wszystkie lata nieustannie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku i potrzebom naszych klientów. Ciągle się rozwijamy, szukamy nowych rozwiązań i usprawniamy procesy wewnątrz firmy, aby móc zaoferować klientom nowoczesne narzędzia podnoszące wydajność i wspierające ich w codziennej pracy, w tym ułatwiające pracę w środowisku BIM, jak ULMA Studio i Scaffmax. Nasi klienci mogą bez ograniczeń korzystać z platformy myULMA, która dostarcza wszystkich najważniejszych informacji na temat realizowanych budów. Wprowadziliśmy technologię BIM, dzięki której możemy jeszcze efektywniej planować i realizować kolejne projekty.

Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować naszym pracownikom i klientom za okazane zaufanie, zaangażowanie i wiele lat udanej współpracy na wspólny sukces. To dzięki Wam mamy szansę rozwijać się i stawać przed coraz większymi wyzwaniami, dlatego z niecierpliwością czekamy na kolejne wspólne jubileusze!