Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Odświeżamy nasz wizerunek

2022-02-24
Niedawno opublikowaliśmy nowy Katalog Generalny, w którym przedstawiamy nasze największe projekty z ostatnich kilku lat. Teraz zmieniamy nieco naszą szatę graficzną i hasło przewodnie. To co pozostaje niezmienne od lat to fakt, iż w centrum uwagi jest klient i wzajemne relacje oparte na zaufaniu. To zaufanie jest naszą siłą i na tym chcemy się dziś skupić.

Wszyscy w ULMA pracujemy nad tym aby być jeszcze bardziej konkurencyjni. 

Cały czas rozwijamy nasze produkty, aby były jeszcze bardziej wydajne, wprowadzamy nowe rozwiązania cyfrowe, usprawniamy procesy – to wszystko sprawia, że możemy oferować coraz lepsze produkty, rozwiązania i usługi. I właśnie to zamiłowanie do innowacji chcemy odzwierciedlić w wizerunku naszej marki.

Zdefiniowaliśmy hasło, które odzwierciedla nasz cel jako firmy, a także w jasny sposób określa to, kim jesteśmy i do czego dążymy: budujemy zaufanie, zaufanie naszych klientów. 

Możesz być pewien, że pomożemy ci zrealizować twój projekt. To jest nasz cel na co dzień. Zapewniamy skuteczną i szybką reakcję – zapewniając wszystkie potrzebne produkty i usługi – w dowolnym miejscu na świecie. Bazując na naszym doświadczeniu, wiedzy i ciągłych innowacjach, możesz mieć pewność, że twój projekt jest w dobrych rękach.

Nasz zespół doskonale wie, że zaufanie i elastyczność to klucz do sukcesu. Jesteśmy obecni na każdym etapie budowy – od projektu deskowań i rusztowań, przez planowanie dostaw, po kompleksową obsługę i wparcie na placu budowy. 

Działamy wspólnie, aby z sukcesem zrealizować twój projekt: to właśnie buduje zaufanie. 

Zobacz nasz nowy Katalog Generalny!