Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Nowa zakładka SPRZEDAŻ na naszej stronie internetowej!

2021-04-26
Bądź na bieżąco, aby jako pierwszy dowiedzieć się o najświeższych rabatach na nasze produkty

Nowa zakładka SPRZEDAŻ jest już dostępna na stronie ULMA Construction! Zapraszamy do odwiedzenia jej pod adresem www.ulmaconstruction.pl/sprzedaz

Sekcja SPRZEDAŻ została stworzona, abyś mógł być na bieżąco z najnowszymi ofertami sprzedaży naszych produktów. Zakładka SPRZEDAŻ będzie na bieżąco aktualizowana – znajdą się tu nowe promocje, w tym rabaty, a także oferta naszych produktów oraz dane kontaktowe do przedstawiciela handlowego z twojej okolicy. Dzięki temu bez problemu odnajdziesz interesujący cię asortyment i łatwo się z nami skontaktujesz.

Oferty na deskowanie LGW, PRIMO czy CC-4 są dostępne za jednym kliknięciem!

Jesteśmy producentami. Możemy pochwalić się bogatą ofertą produktów, które sprostają każdemu wyzwaniu projektowemu, a ponadto zapewnią wydajność i produktywność. Wszystkie nasze systemy deskowań, rusztowań i podpór są zaprojektowane tak, aby zagwarantować bezpieczeństwo, wydajność i oszczędności na budowie. Oferowane przez nas produkty zostały opracowane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i są dostępne od ręki – wszystko po to, aby pomóc ci zrealizować wymarzony projekt.

W ULMA umożliwiamy ci posiadanie własnych szalunków. W nowej zakładce SPRZEDAŻ odnajdziesz informacje na temat różnych metod finansowania dostosowanych do twoich potrzeb i celów. Oprócz narzędzi finansowania oferujemy również wsparcie inżynieryjne od samego początku aż do końca realizacji projektu oraz pomoc szkoleniową na budowie w zakresie prawidłowego użytkowania, bezpiecznej obsługi i konserwacji naszych systemów.

Śledź nas na LinkedIn: ULMA Construction. Sprawdź nową zakładkę SPRZEDAŻ, aby nigdy nie przegapić naszych fantastycznych promocji!