Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Nowa strona internetowa ULMA - nowoczesna, intuicyjna i funkcjonalna.

2019-01-16
Firma ULMA uruchomiła swoją nową stronę internetową. Powstała ona w odpowiedzi na analizę preferencji użytkowników, prezentując pełną gamę produktów, oferując także nową, atrakcyjną szatę graficzną i łatwiejszą nawigację. Użytkownicy znajdą na niej kompleksowe informacje odnośnie interesujących ich produktów, przykłady realizacji, w których zostały zastosowane, a także filmy instruktażowe i referencje klientów.

Bliska współpraca z klientem na każdym etapie projektu, szczegółowa analiza, zrozumienie i adaptacja do konkretnej kultury oraz metod konstrukcji w danym kraju, tworzą filozofię i sposób pracy, który charakteryzuje firmę ULMA, mają one również swoje odzwierciedlenie w wirtualnym środowisku.

Celem komunikacji firmy w Internecie jest przedstawienie rozwiązań deskowań, rusztowań i systemów zabezpieczeń, które dostosowywane są w indywidualny sposób do potrzeb klienta, realiów danego kraju i wymogów technicznych konkretnego projektu.

Stąd też jedną z głównych wartości firmy, szczególnie cenioną przez jej klientów i partnerów, stanowi dbałość o bezpieczny, efektywny i rentowny rozwój każdego projektu. Bliska współpraca odgrywa bowiem szczególnie ważną rolę w przypadku usług zaufania oferowanych od samego początku projektu aż do jego finalizacji, począwszy od rozpatrywania możliwości dla każdego z nich, proponowania konkretnych rozwiązań technicznych w zakresie deskowań i rusztowań czy dostarczania niezbędnego sprzętu dla danego typu realizacji.

Nowy projekt jest odzwierciedleniem idei bliskiej współpracy firmy ULMA z jej klientami. Jest to miejsce, w którym zarówno klienci i partnerzy, jak i również osoby dbające o każdy detal, które tworzą firmę na co dzień, będąc częścią działów zarządczych, handlowych, technicznych, produktowych czy logistycznych, dzielą się własnymi doświadczeniami związanymi z realizacją projektów, które wspólnie tworzą (jako jeden zespół).