Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

myULMA – dostęp do danych budowy za jednym kliknięciem

2021-12-17
Potrzebujesz aktualnej dokumentacji technicznej, projektu deskowań czy faktury? Chcesz sprawdzić stan wydzierżawionego materiału? Musisz pilnie skontaktować się z dostawcą? Nie masz czasu na przeszukiwanie maili i dokumentów? Jeśli któraś z tych sytuacji wydaje ci się znajoma, mamy dla ciebie rozwiązanie.

Od dziś wszystkie te problemy rozwiążesz w myULMA.

myULMA to narzędzie do zarządzania dokumentami budowy. Już teraz całą dokumentację techniczną, dokumenty księgowe i logistyczne czy projekty deskowań znajdziesz w jednym miejscu. Pozwoli ci to zaoszczędzić czas i zwiększyć wydajność pracy.

Dzięki myULMA zyskasz pełny i zaktualizowany podgląd do wszystkich dokumentów swojej budowy, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Będziesz mógł dodawać użytkowników i nadawać im uprawnienia, a także wymieniać się plikami i informacjami ze swoim zespołem.

To, co charakteryzuje myULMA to niezwykle prosta i intuicyjna budowa. Aby zacząć z niej korzystać, nie potrzeba skomplikowanych szkoleń. Wszystko jest w jednym miejscu.

Przekonaj się sam i zarejestruj w myULMA już teraz.

Bez obaw, wszystko jest w myULMA.