Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Doświadczenie zespołowe ULMA i jej klientów

2019-05-06
Ponad 50-letnie doświadczenie ULMA, zdobyte podczas realizacji projektów na całym świecie, pozwala na rozwój innowacyjnych systemów deskowań i rusztowań, które odpowiadają na potrzeby każdego klienta, rynku i metod konstrukcyjnych.

Każdy zrealizowany przez firmę ULMA projekt przekłada się na wiedzę i doświadczenie zespołów handlowych, produkcyjnych, technicznych oraz logistycznych, dla których najważniejsza jest bliska współpraca z klientem. Dlatego też ULMA stworzyła specjalne miejsce na swojej stronie internetowej, by dać możliwość dzielenia się doświadczeniami tym, którzy już od samego początku projektu tworzą zgrany zespół wykwalifikowanych specjalistów – zarówno po stronie ULMA, jak i jej klientów.

Świetna współpraca, sprawna realizacja, doskonałe wsparcie, innowacyjność bazująca na doświadczeniu, umiejętność szybkiego reagowania na zmiany, kompleksowe usługi, doradztwo techniczne i logistyczne, praktyczne i wydajne rozwiązania, satysfakcja, dostępność sprzętu, proaktywność, dobre wsparcie w zakresie obsługi klienta, bezpieczeństwo i zaufanie - to tylko niektóre z powodów, dla których klienci i partnerzy ULMA kontynuują współpracę z nami przy kolejnych projektach z zakresu budownictwa kubaturowego, tuneli, mostów, obiektów przemysłowych i energetycznych, obiektów hydrotechnicznych, oczyszczalni ścieków a także remontów i renowacji.  

Bliska współpraca z klientem oraz zaangażowanie w rentowny i bezpieczny rozwój coraz bardziej wymagających i złożonych projektów konstrukcyjnych to jedne z czynników niezbędnych dla zapewnienia niezawodnych usług – oferowanych przez ULMA i cenionych przez jej klientów i partnerów. Chcielibyśmy podziękować im wszystkim za wspieranie ducha pracy zespołowej i dzielenie się swoimi opiniami. Opinie te inspirują i zachęcają zespół ULMA do ciągłego rozwoju i podejmowania działań w zakresie innowacji i jakości, by móc zagwarantować kompleksowe rozwiązania – od projektu i technologicznie rozwiniętych systemów deskowań i rusztowań, do dostawy sprzętu oraz wsparcia i nadzoru na budowie.