Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Deskowania i rusztowania dla wszystkich sektorów budownictwa

Know-how

Proste rozwiązania dla złożonych projektów

Nawet najbardziej skomplikowane projekty mają swój początek we wstępnych koncepcjach. Stopniowo wzbogacamy je o istotne detale i dostosowujemy do oczekiwań klientów. Towarzyszymy im przez cały proces zarządzania budową – od pierwszego szkicu aż po zakończenie realizacji. Wspólnie poszukujemy optymalnych rozwiązań.

Szeroka gama produktów

Deskowania ścienne i stropowe, systemy wznoszące i inżynieryjne, systemy podparć oraz rusztowania modułowe i fasadowe. Uniwersalność naszych systemów gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo oraz rentowność i wydajność prac na placu budowy, niezależnie od wielkości i stopnia złożoności projektu.

Zróżnicowanie geograficzne

Posiadamy ponad 25 oddziałów rozmieszczonych w strategicznych lokalizacjach na całym świecie. Wszystkie filie świadczą kompleksowe usługi w zakresie wsparcia technicznego i serwisu logistycznego oraz realizują dostawy sprzętu w możliwie najkrótszym czasie.

Badania, rozwój i innowacje

Nasi klienci oczekują od nas bezpiecznych i wydajnych rozwiązań. W tym celu sięgamy po najnowsze technologie. Realizujemy stały program badań i rozwoju, który pozwala nam oferować produkty i usługi spełniające najwyższe standardy innowacyjności i niezawodności.

Od pomysłu do rozwiązania. Oprócz zaawansowanych technologicznie systemów oferujemy także profesjonalne doradztwo techniczne podczas całego procesu realizacji inwestycji. Wspólnie z klientami szczegółowo analizujemy projekt wykonawczy i doradzamy optymalny dobór produktóww oparciu o kryteria funkcjonalności, bezpieczeństwa oraz rentowności.

Podstawę naszego sukcesu stanowią wysokie kwalifikacje naszych ekspertów w zakresie projektowania i eksploatacji systemów szalunków i rusztowań.


Interdyscyplinarny, zaangażowany i profesjonalny zespół umożliwia nam oferowanie kompleksowego i spersonalizowanego serwisu. Potrzeby i oczekiwania klientów stanowią dla nas inspirację do poszukiwania nowych, innowacyjnych rozwiązań, zarówno w zakresie wzbogacania asortymentu produktów jak i projektowania konstrukcji z ich wykorzystaniem. Stawiamy przy tym na maksymalną wydajność pracy z naszymi systemami oraz na redukcję do minimum ryzyka związanego z ich eksploatacją.


Choć wypadków na budowie nie da się zupełnie wyeliminować, z pewnością wiele można w tym zakresie poprawić. Dlatego bezpieczeństwo stanowi jeden z filarów funkcjonowania firmy ULMA.

Oferujemy i promujemy rozwiązania wyposażone w kompletne systemy zabezpieczeń oraz przywiązujemy ogromną wagę do stosowania przez pracowników środków ochrony indywidualnej. Ponadto dostarczamy klientom szczegółową dokumentację techniczną, zapewniającą bezpieczną pracę z systemami ULMA. Dodatkową gwarancję bezpieczeństwa stanowią certyfikaty produktowe, wydane przez uznane podmioty certyfikujące, m.in. GSV i AENOR (Patrz certyfikaty i atesty)

Obok wydajności i rentowności, bezpieczeństwo stanowi jedno z podstawowych kryteriów determinujących kierunki rozwoju i doskonalenia portfolio systemów ULMA.